pre všetkých, vrátane najmenších.

Vďaka svojmu čistiacemu účinku má voda preukázaný vplyv na naše zdravie a na celkovú pohodu. Voda je nevyhnutná pre ľudské telo rovnako ako kyslík. Človek dokáže prežiť niekoľko týždňov bez jedla, ale nie viac ako niekoľko dní bez vody.

Voda je geniálny smäd-hasič, hydratuje naše telo a udržuje rovnováhu tekutín na dobrej úrovni. Nie menej ako 60% u dospelého človeka tvorí voda. U novorodencov voda v tele predstavuje až 75%.

Čistiace účinky vody majú preukázaný vplyv na naše zdravie a naše všeobecné blaho. Chráni pred zdravotnými ťažkosťami, pred únavou, bolesťami hlavy, zažívacími problémami, bolesťami kĺbov a chrbta. 

Stručne povedané, ak chceme byť v top stave, potrebujeme dostatok vody!

Je dôležitá pre fungovanie orgánov

Voda - dôležitý poskytovateľ minerálov, ako je vápnik a horčík a taktiež umožňuje transport živín a kyslíka v organizme. Navyše voda je nenahraditeľná, pokiaľ ide o čistenie organizmu. - Ak pijeme málo vody, tak obličky, ktoré filtrujú krv, sa zanášajú a nedokážu spracovať všetok odpad, ktorý formou moču odchádza z tela von.
Ak sú obličky už zanesené, zvýšia vylučovanie látok, ktoré sa postarajú o zvýšenie tlaku v celom srdcovo-cievnom systéme. Ak málo pijeme, koncentrovaný moč spôsobuje zápaly močových ciest a zápal močového mechúra.
Ak málo pijeme, toxíny a odpad, ktorý obličky nestačia vylúčiť močom, prechádza do pohlavného systému a podporujú vznik zápalových ochorení, cysty, myómy, problémy s vaječníkmi a výtoky.

Ak sú obličky zanesené, presúvajú odpad a toxíny do lymfatického systému. Je to systém lymfatických ciev, v ktorých cirkuluje lymfa a sú ňou prestúpené všetky tkanivá nášho tela. Lymfa prechádza cez lymfatické uzliny, kde sa filtruje, zadržiava baktérie a produkuje jeden druh bielych krviniek - lymfocyty. Lymfocyty majú na starosti imunitu - t.j. ochranu organizmu proti choroboplodným zárodkom.
Ale to nie je všetko. S cieľom udržať telesnú teplotu stabilnú, musíme byť schopní potiť sa.

Napadla Vás otázka čo iné tekutiny? Áno, participujú na pitnom režime, ale voda nie je na trávenie, na rozdiel od iných tekutín, ako je káva alebo nealkoholické nápoje. Naše telo vodu vstrebáva priamo, bez toho, aby bolo nutné zapojiť tráviaci systém.

Voda - zázračná látka, tak prečo k nej všetci pristupujeme ako k tej najobyčajnejšej veci?

Jej najzázračnejšou vlastnosťou je to, že je nositeľkou života.
Už nehľadajte, máme tu pre Vás jedinečný produkt - BYSTRINA, ktorá je svojim zložením vhodná pre všetky vekové kategórie, nezabúdajúc na našich najmenších.

Napite sa s istotou bez akýchkoľvek pochybností.

Vysoko kvalitné produkty priamo z prírody, ktoré spĺňajú všetky požiadavky pre čo najlepšiu kvalitu, pretože vysoká kvalita predstavuje dlhodobú spokojnosť zákazníka.
Garantujeme čerstvosť a overenú kvalitu našich produktov.

Produkty